Sporting Almere klaar voor de toekomst !

548432_10150723756016506_1366680020_nHet gaat goed met Sporting Almere en ik ben blij u te melden dat we als club nog steeds op koers zijn als het gaat om de plannen die we bij de oprichting met elkaar hebben besproken. De eerste drie jaar hebben we ten volle benut om de club in de rails en op koers te krijgen. Zonder al te veel bijzondere ontwikkelingen en alles met als doel om de activiteiten voor onze leden zo goed mogelijk te organiseren. Dat doel is inmiddels bereikt en we zijn dan ook de laatste maanden achter de coulissen koortsachtig aan het werk gegaan om het vervolg voor te bereiden. Welke kant gaan we de komende vijf jaar met Sporting op, wat gaan we ons ten doen stellen en hoe gaan we de organisatie daar op inrichten. Willen we een breedtesport vereniging blijven of willen we ons ook op het prestatief voetbal gaan richten. Wat doen we naast het voetbal en hoe zorgen we er voor dat onze club een plek is waar iedereen op een prettige en veilige manier actief kan zijn. Hoe gaan we om met ongewenste ontwikkelingen, hoe dwingen we af wat we met trots op de mouw dragen. Hoe kunnen we meer inkomsten genereren en hoe gaan we om met de steeds hogere kosten waarmee we worden geconfronteerd. Wat is de positie van onze club tussen de andere Almeerse verenigingen en hoe geven we uiting aan de afspraken die onderling zijn gemaakt. Welke organisatie is daar voor nodig, kunnen we dat zelf of moeten we daar anderen bij gaan betrekken. Allemaal vraagstukken die op dit moment zeer actueel zijn en waar met meerdere mensen van binnen en buiten de club over gesproken wordt. Alles met als doel om u op de Algemene Ledenvergadering van 20 Februari te kunnen informeren waar we staan, waar we naar toe willen en hoe we dat denken te gaan bereiken. Ook kunnen we u dan de mensen presenteren met wie we als organisatie de weg willen vervolgen en waar zij aan bezig zullen gaan. Kortom, er is op 20 Februari meer dan voldoende reden om aanwezig te zijn en ik hoop u dan ook in grote getalen te zien. Sporting Almere is klaar voor de toekomst !