• Beste leden,
     
    Bijgaand het definitieve trainingsschema.
    Dit schema zal in ieder geval gelden tot het 1e nieuwe veld wordt opgeleverd.
    Hierna word er gekeken of wij een en ander kunnen gaan aanpassen.
     
    De teams die op het rugbyveld trainen kunnen direct naar de rugby, dit ligt naast Sporting Almere
    Veld 2 is het grasveld van Almere City rechts naast de kassa's van Almere city.
     
    Maandag Rugby Rugby Veld 2 Veld 2 Veld 3A Veld 3B
                 
    17:00            
    17:30 O8-1 O8-2 O9-1 O10-1      O15-2
    18:00 O8-1 O8-2 O9-1 O10-1  O11-1 O14-1 O15-2
    18:30  O12-1 O12-2 O12-3   O11-1 O14-1 O15-2
    19:00  O12-1 O12-2 O12-3   O11-1 O14-1 O13-3
    19:30 O12-1 O12-2 O12-3     O17-1 O13-3
    20:00         O17-1 O13-3
    20:30            
    21:00            
    21:30            
    22:00            
                 
    Dinsdag         Veld 3A Veld 3B
                 
    17:00            
    17:30         O11-2 O13-2
    18:00         O11-2 O13-2
    18:30         O11-2 O13-2
    19:00         O15-1 O13-1
    19:30         O15-1 O13-1
    20:00         O15-1 O13-1
    20:30            
    21:00            
    21:30            
    22:00            
                 
    Woensdag Rugby Rugby Veld 2 Veld 2 Veld 3A Veld 3B
                 
    16:30         Mini's  
    17:00         Mini's  
    17:30 O8-1 O8-2 O9-1 O10-1      O15-2
    18:00 O8-1 O8-2 O9-1 O10-1  O11-1 O14-1 O15-2
    18:30 O12-1  O12-3   O11-1 O14-1 O15-2
    19:00 O12-1  O12-3   O11-1 O14-1 O13-3
    19:30 O12-1 O12-3     O17-1 O13-3
    20:00         O17-1 O13-3
    20:30            
    21:00            
    21:30            
    22:00            
                 
    Donderdag     Veld 2 Veld 2 Veld 3A Veld 3B
                 
    17:00            
    17:30     O11-2 O12-2   O13-2
    18:00     O11-2 O12-2 O15-1 O13-2
    18:30     O11-2 O12-2 O15-1 O13-2
    19:00         O15-1 O13-1
    19:30         Zon2 O13-1
    20:00         Zon2 O13-1
    20:30            
    21:00            
    21:30            
    22:00            
                 
    Vrijdag Veld 3A Veld 3B     Veld 3A Veld 3B
                 
    17:00            
    17:30            
    18:00 STDG STDG     Keepers  
    18:30 STDG STDG     Keepers  
    19:00 STDG STDG     Keepers  
    19:30 STDG STDG     Keepers  
    20:00 Vr30+ Vr30+     Walking Foot Veteranen
    20:30 Vr30+ Vr30+     Walking Foot Veteranen
    21:00 Vr30+ Vr30+     Walking Foot Veteranen
    21:30            
    22:00