• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 apr. 19:30Sporting Almere JO14-2 - Abcoude fc JO14-3Sportpark Fanny Bl Koen
    19 apr. 20:00Sporting Almere VR30+1 - SDW VR30+1Sportpark Kadoelen
    19 apr. 21:00WV-HEDW VR30+1 - Sporting Almere VR30+1Sportpark Kadoelen
    19 apr. 21:30Sporting Almere VR30+1 - Waterwijk asc VR30+3Sportpark Kadoelen
    19 apr. 22:00Kadoelen sv. VR30+1 - Sporting Almere VR30+1Sportpark Kadoelen
    20 apr. 08:30Sporting Almere JO8-1 - Muiden sc. JO8-1Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 08:30Sporting Almere JO10-1 - Buitenboys sc. JO10-4Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 08:30Sporting Almere JO10-3 - Muiderberg sc. JO10-2Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 08:30Sporting Almere JO7-1 - Almere FC JO7-3Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 08:30Almere FC JO11-4 - Sporting Almere JO11-2Sportpark De Marken
    20 apr. 08:45Buitenboys sc. JO9-4 - Sporting Almere JO9-1Sportpark Polderkwartier
    20 apr. 09:00Sporting Almere JO16-1 - FC Amsterdam JO16-1Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 09:00Muiden sc. JO12-1 - Sporting Almere JO12-1Sportpark Bredius
    20 apr. 09:10Almere FC JO7-4 - Sporting Almere JO7-1Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 09:15Nederhorst vv JO13-1 - Sporting Almere JO13-1Meerzicht
    20 apr. 09:45Sparta Nijkerk JO14-1 - Sporting Almere JO14-1Sportpark De Ebbenhorst
    20 apr. 10:00Sporting Almere JO9-2 - BVV '31 JO9-2Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 10:00Sporting Almere JO9-3 - Almere FC JO9-3Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 10:00Sporting Almere JO11-1 - SDO JO11-4Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 10:00Sporting Almere JO10-2 - Zuidvogels HSV De JO10-4Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 11:30Sporting Almere JO12-2 - BFC JO12-4Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 11:30Sporting Almere JO12-4 - Almere FC JO12-6Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 11:30Forza Almere JO12-1 - Sporting Almere JO12-3Sportpark Annapark
    20 apr. 12:15Sporting Almere JO18-1 - Geel Wit '20 sv. JO18-1Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 12:15Amstelveen/Heemraad JO15-3 - Sporting Almere JO15-2Sportpark Sportlaan-Oost
    20 apr. 12:45Fortuna Wormerveer sv JO15-1 - Sporting Almere JO15-1Sportpark Fortuna Wormerveer
    20 apr. 14:00Sporting Almere O23-2 - VRC O23-2Sportpark Fanny Bl Koen
    20 apr. 14:30Graveland 's JO14-1 - Sporting Almere JO14-2Sportpark Berestein
    20 apr. 14:30AS'80 JO8-8 - Sporting Almere JO8-2Sportpark Klein Brandt
    21 apr. 12:00Sporting Almere 2 - Hoogland 9Sportpark Fanny Bl Koen
    4 mei. 10:30Zuidvogels HSV De JO12-3 - Sporting Almere JO12-2Sportpark Wolfskamer
    4 mei. 13:00Purmersteijn JO14-1 - Sporting Almere JO14-1Sportpark Purmersteijn
    4 mei. 14:30Sporting Almere 1 - Sporting Martinus 1Sportpark Fanny Bl Koen
    5 mei. 13:00Amsvorde 6 - Sporting Almere 2Sportpark Nimmerdor
    10 mei. 20:00Sporting Almere VR30+1 - Kadoelen sv. VR30+1Sportpark Spieringhorn
    10 mei. 21:00WV-HEDW VR30+1 - Sporting Almere VR30+1Sportpark Spieringhorn
    10 mei. 21:30Sporting Almere VR30+1 - Waterwijk asc VR30+3Sportpark Spieringhorn
    10 mei. 22:00SDW VR30+1 - Sporting Almere VR30+1Sportpark Spieringhorn
    11 mei. 08:30Eemnes JO13-1 - Sporting Almere JO13-1Sportpark Eemnes
    11 mei. 08:30Almere FC JO10-1 - Sporting Almere JO10-1Sportpark De Marken
    11 mei. 09:00Abcoude fc JO11-5 - Sporting Almere JO11-2Sportpark Hollandse Kade
    11 mei. 09:00Waterwijk asc JO10-5 - Sporting Almere JO10-3Sportpark Rie Mastenbroek
    11 mei. 10:00Sporting Almere JO8-1 - Almere FC JO8-2Sportpark Fanny Bl Koen
    11 mei. 10:00Sporting Almere JO9-3 - Forza Almere JO9-2Sportpark Fanny Bl Koen
    11 mei. 10:00Sporting Almere JO9-2 - SDO JO9-3Sportpark Fanny Bl Koen
    11 mei. 10:30Waterwijk asc JO12-5 - Sporting Almere JO12-4Sportpark Rie Mastenbroek
    11 mei. 10:30Waterwijk asc JO9-6 - Sporting Almere JO9-1Sportpark Rie Mastenbroek
    11 mei. 11:15Muiden sc. JO16-1 - Sporting Almere JO16-1Sportpark Bredius
    11 mei. 11:20Zeeburgia avv JO7-5 - Sporting Almere JO7-1Sportpark De Marken
    11 mei. 11:30Sporting Almere 2 - Waterwijk asc 5Sportpark Fanny Bl Koen
    11 mei. 11:30Sporting Almere JO12-3 - Buitenboys sc. JO12-3Sportpark Fanny Bl Koen
    11 mei. 11:30Sporting Almere JO12-2 - AS'80 JO12-7Sportpark Fanny Bl Koen
    11 mei. 11:30Altius JO14-3 - Sporting Almere JO14-2Sportpark Berestein
    11 mei. 11:30Buitenboys sc. JO8-4 - Sporting Almere JO8-2Sportpark Polderkwartier
    11 mei. 11:40Sporting Almere JO7-1 - Almere FC JO7-3Sportpark De Marken
    11 mei. 13:15Sporting Almere JO14-1 - Hoogland JO14-1Sportpark Fanny Bl Koen
    11 mei. 13:30DWS afc JO15-1 - Sporting Almere JO15-1Sportpark Sloten
    11 mei. 13:45Sporting Almere O23-2 - AFC Quick 1890 O23-3Sportpark Fanny Bl Koen
    11 mei. 14:30BVV '31 1 - Sporting Almere 1Sportpark Oostermeent
    11 mei. 16:00AS'80 JO12-5 - Sporting Almere JO12-1Sportpark Klein Brandt
    11 mei. 17:00BFC JO15-4 - Sporting Almere JO15-2Sportpark Meerweg
    11 mei. 17:15Kadoelen sv. JO18-1 - Sporting Almere JO18-1Sportpark Kadoelen
    11 mei. 17:30AS'80 JO11-6 - Sporting Almere JO11-1Sportpark Klein Brandt
    12 mei. 12:00Sporting Almere 2 - Amsvorde 6Sportpark Fanny Bl Koen
rfwbs-slide